CurioCity pramogos
2022-07-08
CurioCity pramogos

Birželio 3 d. mūsų priešmokyklinukai lankėsi vaikų edukaciniame centre"CurioCity", įsikūrusiame Kauno prekybos centre "MEGA". Čia vaikai galėjo susipažinti ir praktiškai save išbandyti be galo daugelyje sričių: pradedant muzika, statyba, medicina, menu, gamta-geografija, astronomija ir kitose veiklose. Mažieji išminčiai nori iš anksto žinoti, kokias specialybes galės rinktis. Vaikų edukacinis centras paliko neišdildomą įspūdį mažųjų smalsučių širdelėse. Trumpai tariant - "Čia norėsime sugrįžti dar ir dar..."

Links